Portföy

MezunaSor?

Öğrencilik hayatına dair her şeyi içerisinde barındıran bir sosyal girişim projesidir. Temelde öğrencilerin deneyimlerini birbirleri ile paylaşabilecekleri uygun ortamı yaratan proje; blog, burs, online ders, etkinlikler gibi birçok alanı öğrencilere ücretsiz sunuyor. Mobil uygulamasında ise bu özelliklere ek olarak öğrenci gündem, forum, sohbet ve ders notları bulunuyor. Onlarca mezunun deneyimleri kariyeriniz için en doğru yolu çizmenize yardımcı olacaktır.

3D Tıbbi Malzeme

Kişi ve kurumlara ücretsiz tıbbi malzeme sunan basit ve güvenilir bir uygulamadır. Kullanıcılar medikal maske, siperlik, solunum cihazı aparatı, koruyucu gözlük, medikal eldiven ve bone gibi tıbbi malzemeleri talep edebilir veya tıbbi malzeme bağışında bulunabilirler.

Anti Corona

Koronavirüsle ilgili makale, video, online test, virüs haritası, acil durum numaraları ve haberler tek tuşla parmaklarınızın ucunda! “Anti Corona App” Koronavirüsle mücadelede en iyi dostunuz.

Cepte Girişim

Proje fikirlerini desteklemek için oluşturulmuş bir mobil uygulamadır. Uygulama girişimcilere ücretsiz danışmanlık vererek fikirlerini geliştirmelerinin yanı sıra haber, etkinlikler gibi girişimcilik dünyasına dair her şeyi cebinize taşıyor.


Birlikte İnşa Edelim